16 C
Ignalina
2024 / 09 / 16

Komanda ir darbe, ir sporto aikštelėje: „Iki“ darbas buria kolegas ir užkrečia aistra pirmauti

Ar jau skaitėte?

Komandiškumą ir sveiką darbo bei poilsio balansą puoselėjanti „Iki“ jau ne vienerius metus demonstruoja, kad sportas yra puikus būdas ne tik palaikyti fizinę formą, bet ir stiprinti tarpusavio santykius. Entuziastingi darbuotojai patys buriasi į sporto veiklas, kurios tapo neatsiejama įmonės kultūros dalimi. Tai dar vienas patvirtinimas, kad „Iki“ sėkmės paslaptis – stipri ir vieni kitais pasitikinti komanda.

- Reklama -

Mažmeninė prekyba – itin dinamiška sritis, kurioje veikla verda ne tik parduotuvėse. „Iki“ darbas siūlomas ir logistikos, gamybos srityse, biure, o iš viso priskaičiuojama apie 5,5 tūkst. kolegų. Tad jie įsitraukia ir į skirtingas sportines veiklas – važiuoja dviračiais Velomaratone, žygiuoja „Walk15“ renginiuose, žaidžia stalo futbolą ar skina pergales gainiodami futbolo kamuolį stadione.

„Iki“ darbuotojai ne tik dirba, bet ir aktyviai dalyvauja įvairiose sporto veiklose, stiprindami tarpusavio ryšius.

Pasak Nijolės Kvietkauskaitės, „IKI Lietuva“ generalinės direktorės, bendrovei svarbu, kad kiekvienas „Iki“ komandos narys jaustųsi įtrauktas ir jaustųsi komfortabiliai dirbdamas didelėje įmonėje.

„Mes visada siekėme ne tik verslo rezultatų, bet ir sukurti stiprią, bendruomenišką kultūrą įmonėje. Esame vienas didžiausių darbdavių šalyje, tad bendra veikla, tokia kaip sporto iniciatyvos, pagal hobius besikuriantys klubai yra puiki priemonė susipažinti vieniems su kitais. Čia lengva išgirsti ir suprasti, kuo gyvename dirbdami skirtinguose padaliniuose. Tokios neformalios iniciatyvos padeda suvokti, kiek daug galime nuveikti visi drauge, veikdami kaip vienas kumštis“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Aistra pirmauti – „Iki“ kasdienybė

Įdomu tai, kad įvairios sportinės veiklos „Iki“ atsirado natūraliai ir buvo inicijuotos pačių darbuotojų. „Iki“ jau ilgus metus propaguoja sveiką gyvenimo būdą, remia tūkstančius dalyvių kasmet pritraukiančius „Velomaratono“, „Walk15“ renginius. Tad tokia azartiška aplinka įkvepia ir kolegas, taip tik įrodant, kad aistra pirmauti yra „Iki“ DNR.

„Apskritai daug apie mūsų komandos vienybę pasako tai, kad darbuotojai aktyviai jungiasi į įvairias užklasines veiklas – turime „Hobby spotlight“ iniciatyvą, kuri sujungia skirtingus hobius turinčius žmonės. Tai tarsi platforma, kur gali surasti bendraminčių savo mylimoms veikloms. O vienas populiariausių ir aktyviausių klubų – būtent ėjimo. Šiai veiklai nereikia didelio fizinio pasiruošimo, prisijungti visai paprasta, o tai puikus būdas su kolegomis atsipalaiduoti po darbo dienos“, – pasakoja Monika Milė, prekybos tinklo „Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovė

- Reklama -

Šios sportinės veiklos ne tik leidžia kolegoms praleisti laiką kartu, bet ir kuria stiprų komandinį ryšį. Pavyzdžiui, stalo futbolo turnyrai, kurie organizuojami kas sezoną, tapo tikra tradicija, skatinančia draugišką varžymąsi ir bendravimą tarp skirtingų įmonės departamentų.

Vienas iš ryškiausių komandiškumo pavyzdžių – „Iki“ futbolo komanda, dalyvaujanti tiek tarptautiniame REWE turnyre, kuriame žaidžia iki 30 komandų, tiek ir vietinėje įmonių lygoje Lietuvoje. Ši komanda suvienijo ne tik Vilniaus administracijos darbuotojus, bet ir kolegas iš Panevėžio. Toks bendradarbiavimas ir bendri tikslai padeda tvirtinti ryšį tarp kolegų, kuris atsispindi ne tik aikštelėje, bet ir kasdienėje darbo aplinkoje.

„Iki“ padeda rūpintis sveikata: darbuotojams – seminarai, paskaitos ir prizai

Sportinės veiklos, tokios kaip dviračių lenktynės ar futbolo turnyrai, tapo neatsiejama „Iki“ įmonės kultūros dalimi.

„Gera matyti, kad šios iniciatyvos kuriasi savaime, kolegoms patinka leisti laiką drauge ir po darbo valandų. Akivaizdu, kad tai atneša daug naudos tiek sveikatos, tiek bendruomeniškumo stiprinimo prasme, tad savo kolegas ir paskatiname. Pavyzdžiui, suteikiame papildomos motyvacijos darbuotojams skirtoje programėlėje dalindami taškus, kuriuos jie gali išsikeisti į įvairius simbolinius prizus specialioje „Iki“ e-parduotuvėje“, – pažymi M. Milė.

„Iki“ siekia padėti darbuotojams kokybiškiau rūpintis tiek fizine, tiek psichologine sveikata, todėl taip pat organizuoja mokymus ir seminarus, skirtus sveikos gyvensenos, emocinės sveikatos temoms, apie sveikatinimą pasakoja ir naujienlaiškiuose. Tokios iniciatyvos kaip „IKI Talks“ leidžia darbuotojams gilinti žinias įvairiose srityse, o nemokamos psichologinės pagalbos linija suteikia galimybę pasikalbėti su specialistais.

„Mūsų užduotis – įvairiapusiškai rūpintis savo darbuotojų gerove. Todėl „Iki“ karjera – tai ne tik plačios galimybės tobulėti profesine prasme, prieiga prie įvairių papildomų naudų, tokių kaip privatus sveikatos draudimas ar specialios nuolaidos. Rūpinamės, kad mūsų komandos žmonės jaustų stabilumą, išlaikytų darbo ir asmeninio gyvenimo balansą, turėtų galimybes augti. Stipri komandinė dvasia, sveikas gyvenimo būdas ir bendri tikslai – tai, kas daro „Iki“ komanda ne tik darbe, bet ir už jo ribų“, – sako M. Milė.

Už tokiu požiūriu grįstą darbuotojų gerovės stiprinimą prekybos tinklas „Iki“ įvertintas visame pasaulyje pripažintu „Top Employer 2024 Lietuva“ sertifikatu, kurį pelnė jau antrus metus iš eilės. Geriausio darbdavio Lietuvoje įvertinimas „Iki“ skirtas už visokeriopą rūpinimąsi darbuotojais – nenutrūkstamą darbo sąlygų gerinimą, siūlomą naudų paketą, motyvacines priemones, karjeros augimo ir profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, kuriamą pozityvią darbo aplinką.

„Iki“ darbas – tai darbas arčiau tavęs. Prisijunk prie komandos ir tu. Dėl darbo galimybių kreipkis sau patogiu būdu:

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Ką valgyti vasarį? Nauji receptai su 5 daržovėmis ir vaisiais, kurių dabar valgyti verta kuo daugiau

Vasaris – mėnuo, kai ilgesys šviežiems vaisiams ir daržovėms bene stipriausias. Laimei, laukti šviežutėlio derliaus liko nedaug, atskleidžia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos...

Ką daryti šiuo metu grįžus ar atvykus iš užsienio dėl saviizoliacijos?

Švelninant karantino sąlygas, sparčiai daugėja užklausų, ką daryti grįžus ar atvykus iš užsienio. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai primena, kad visi asmenys,...

Elektromobilių įkrovimo stotelių diegimas rajone – savivaldybės rankose

Grynųjų elektromobilių (EV) ir įkraunamų hibridinių automobilių skaičius Lietuvoje auga įspūdingu tempu, tačiau jų įkrovimo vietų stygius akivaizdus. Ką reikėtų padaryti, kad elektromobiliu galėtume...

I. Pelėdaitė: ką daryti įmonėms, kad kibernetinius incidentus pavyktų išgyventi paprasčiau

Pagaliau reikėtų atsisakyti įsitikinimo, kad su kibernetinėmis rizikomis susiduria tik informacinių technologijų (IT) įmonės, valstybės institucijos ar didieji rinkos žaidėjai. Kibernetinius vagišius taip pat domina...

Įsitikinimas, jog žiemą reikia valgyti riebiau – klaidingas

Visuomenėje tebegyvuojantys ankstesnių kartų patirtimi besiremiantys mitai, jog šaltuoju metų laiku reikia valgyti gausiau ir riebiau yra klaidingi, sako gydytojai ir vaistininkai. Specialistų teigimu, šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmas yra panašus tiek žiemą, tiek vasarą,...

Kaip galima apsisaugoti nuo būsto ir vartojimo paskolos nemokumo?

Tęsiantis neapibrėžtai situacijai, kai dėl didėjančio EURIBOR auga įvairių paskolų palūkanos, sparčiai kilo energijos ir įvairių produktų bei paslaugų kainos, ne vienam gyventojui kilo minčių – ką reikėtų daryti su paskolos įmokomis, jei netekčiau...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS